Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czy warto kupić polisę dla zwierzęcia domowego

Przygarnięcie do swojego domu kota albo psa to też wzięcie za niego odpowiedzialności. Zwierzęciu należy bowiem zapewnić wodę i wyżywienie, zadbać o jego higienę, a jeśli okaże się to konieczne zająć się również odpowiednim leczeniem. Z tym wiążą się jakieś koszty, które przy wypadku albo chorobie mogą naprawdę być wysokie. Z tego też powodu właściciele zwierząt zastanawiają się coraz częściej nad kupnem polisy ubezpieczeniowej, która by w tego typu przypadkach bardzo pomogła.

Jak można zauważyć, ubezpieczenie psa online pojawiać się zaczyna w coraz większej ilości towarzystw ubezpieczeniowych. Wprawdzie póki co będzie ono do wykupienia tylko w formie dodatku do innego ubezpieczenia, lecz należy się cieszyć, że w ogóle takie możliwości są dostępne.

Zależnie od firmy ubezpieczeniowej, polisa obejmować będzie różne ryzyka. Przeważnie będzie to leczenie w przypadku choroby albo wypadku, wydatki związane z uśpieniem czy kradzież. Bardzo przydatną i wartą rozważenia opcją jest ubezpieczenie OC. W sytuacji, gdy zwierzę zrobi jakieś szkody lub ugryzie kogoś, to odszkodowanie z tego tytułu wypłacone zostanie przez ubezpieczyciela.

Przeciętne ubezpieczenie psa online to koszt kilkudziesięciu złotych w skali roku, tak więc już przy jednej nieplanowanej wizycie u weterynarza się ono zwróci. Co ważne, polisą objąć można nie tylko koty i psy, lecz również inne zwierzęta. W wielu towarzystwach będą to rybki i ptaki, lecz jeżeli zacznie się dobrze szukać, to znajdzie się też polisy na świnki morskie, chomiki, króliki a nawet konie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *