Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Dlaczego warto zastanowić się nad założeniem swojego bloga

Posiadacze wielu tysięcy najróżniejszych blogów nie bez podstawy twierdzą, że WordPress idealnie się do tego nadaje. Konkurencja pośród systemów do zarządzania treścią jest naprawdę duża, a mimo to WP od wielu lat niezmiennie znajduje się na pozycji lidera. Z nieograniczonych w zasadzie możliwości które ma ten system chętnie korzysta nie tylko bardzo duża ilość mniejszych blogerów, ale również światowe marki, posiadające bardzo rozbudowane o najróżniejsze funkcjonalności serwisy.

A swoją popularność WordPress zawdzięcza kilku rzeczom. Przede wszystkim jest całkowicie darmowy, więc koszty uruchomienia projektu są nieduże. Faktem jest że sporo dodatkowych skórek albo wtyczek jest udostępniana za opłatą, ale liczba darmowych jest tak duża, że bez problemów można znaleźć wszystko co potrzebne. Mimo tego, że za system nie ma żadnych opłat, to jest on bardzo stabilny i bezpieczny. Dba o to wielotysięczna społeczność, u jakiej bez najmniejszego problemu dostanie się wsparcie i pomoc.

Ta społeczność może też być źródłem ciekawych pomysłów i inspiracji, które można wykorzystać w swoich projektach. Dla właścicieli blogów istotne są również następne zalety WordPressa. Instalacja tej platformy jest bardzo łatwa nawet dla użytkowników mających niewielkie doświadczenie techniczne. W zasadzie wszystko da się zainstalować i skonfigurować przez maksymalnie godzinę, i potem już da się umieszczać pierwsze publikacje. Wcale przy tym nie trzeba znać tajemnic programowania, ponieważ praktycznie wszystko można zrobić przy pomocy wygodnego i intuicyjnego panelu administracyjnego.

Dotyczy to zarówno instalacji skórek i wtyczek, jak również zarządzania kategoriami i wpisami. W przypadku tych ostatnich jest do użytku praktyczny wizualny edytor, z opcją formatowania tekstu i dodawania zdjęć i grafik. Mając już uruchomiony pierwszy blog warto wypełnić go jakąś zawartością. Jeżeli ktoś chce, to postawić może na jedną z wybranych tematyk i tylko jej się trzymać. Ale można też stworzyć blog wielotematyczny, przykładowo taki jak https://www.jakprowadzicbiznes.info/, takie miejsca także cieszą się dużym zainteresowaniem odwiedzających.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz