Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Dostęp do informacji – Internet i strony pomagają

W dwudziestym pierwszym wieku nie można lekceważyć żadnej informacji. Nawet na pierwszy rzut oka błahe wiadomości są w stanie posiadać wpływ na nasze życie. Należy dorównać kroku światu oraz być na bieżącą w praktycznie każdej dziedzinie. Konflikty polityczne, odkrycia medycyny, eksploracja kosmosu, każdego dnia słyszymy o czymś nowym. Radio i telewizja informują nas jak jesteśmy w stanie wpłynąć na przyszłość prowadzoną przez nas oraz następnych pokoleń.

Dzisiaj dostęp do informacji jest bardzo banalny. Ogólnodostępny Internet, w którym odszukamy fakty ukazywane na bieżąco. Możemy na żywo obejrzeć istotne zdarzenie na drugim końcu świata.

Telewizja też bezzwłocznie przekazuje informacje o najistotniejszych wydarzeniach. Jesteśmy w stanie również wybierać wśród kanałów tematycznych, traktujących o historii, naturze czy naukach dokładnych – więcej na https://www.mocwiedzy.com. Może wydawać się to dziwne, ale nie we wszystkich krajach ludzie mają tak swobodny dostęp do wiadomości. W Korei strony internetowe są cenzurowane. Przy utrudnionym dostępie do wiadomości, czujemy się jak odcięci od świata.

Dlatego ogromne oburzenie budzi nadmieniona wcześniej kwestia cenzury. Władze Korei cenzurują wszystko, czasopisma, telewizję, radio. Nie pozwalają swoim obywatelom na uzyskiwanie wiadomości z zagranicy bądź też np. o faktycznym stanie gospodarki państwa. Wiadomości emitowane przez władze są zwykle fałszywe. My zaś, mając swobodny dostęp do środków przekazu sami decydujemy, co uznajemy za prawdziwe wiadomości, a w co nie wierzymy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz