Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Główne wiadomości w temacie szałwii białej

Działanie oczyszczające białej szałwii jest podane pod adresem goldenteacher.pl. W głównej mierze kadzidła z tej rośliny wykorzystuje się do oczyszczania mieszkania. Zalecane jest to przykładowo podczas przeprowadzki. Należy pozamykać wszystkie drzwi oraz okna, a także palić preferowaną świecę. Liście białej szałwii muszą zostać umieszczone w zrobionym z ceramiki, szklanym lub w zrobionym z gliny naczynku, będącym odpornym na ogień. Po podpaleniu pęku liści białej szałwii należy płomień zagasić i zostawić zadymione liście.

Następnie można zajmować się okadzeniem drzwi wejściowych a także innych pomieszczeń. Po wykonaniu rytuału należy pozostawić szałwię białą w centrum mieszkania aż do chwili pełnego wypalania się rośliny. Na końcu zaś mieszkanie należy wietrzyć. Przed tym jak szałwia biała będzie użyta, należy w całości dom jak najdokładniej posprzątać. Należy rytuał zrobić w każdym pokoju, ruszając się w kierunku odwrotnym do wskazówek zegara. Z zastosowaniem szałwii można także oczyścić siebie.

W tym celu trzeba rozpocząć od głowy, a skończyć na stopach. Jest to zalecane dla osób, które będą przemęczone lub czują się przytłoczone kłopotami. biała szałwia wykazuje również wiele innych właściwości i można z niej na przykład zaparzyć oczyszczającą herbatkę. Wystarczy zalać liście rośliny wodą przegotowaną. Analizy dowiodły, iż jedna herbata na dzień obniża poziom cukru we krwi, polepsza przepływ krwi oraz pozytywnie wpływa na pracę gruczołów potowych. Oddychanie naparami z białej szałwii bardzo dobrze wpływa na układ immunologiczny.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz