Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

HAUSm2: projekty a także konstruowanie nowoczesnych domów kanadyjskich

HAUSm2 to firma projektująca i budująca modernistyczne domy szkieletowe. Kilka lat obycia w tworzeniu obiektów drewnianych w technologii szkieletowej przyczynia się do tego, iż poszczególne z projektów są warte zauważenia. Samo portfolio znajdujące się na stronie internetowej w pełni to ukazuje. Proponowane dom szkieletowy cechuje wysoka trwałość, bo zrobione są z idealnych jakościowo tworzyw, a konstrukcja zrobiona jest z dbałością o najmniejszy detal.

Główna propozycja sprzedażowa zawiera zbudowanie obiektu z takimi częściami, które podnoszą na równi bezpieczeństwo obiektu, jak i jego odczuwany na co dzień komfort użytkowania. Każda inwestycja jest potraktowana w sposób indywidualny, co szczególnie zachęca inwestujących. Wdrożone opcje technologiczne a także spora baza wiedzy osób zatrudnionych we wskazanej firmie powodują, że dom kanadyjski można w pełni przystosować do swoich wymagań, zmieniając go na wiele sposobów. I ten fakt stricte odróżnia podaną firmę wśród firm z konkurencji.

Domy modułowe takiego rodzaju wybudowane są nad wyraz prędko, zaliczają się do energooszczędnych, jak i są przyjazne dla mieszkańców. Do budowy zastosowane jest drewno konstrukcyjne C 24. Pokrycie ścian zewnętrznych wykonano z płyty której przekrój ściany spełnia wymagania NRO, co umożliwia unikać użycia OSB. Oferta HAUSm2 obejmuje domy kanadyjskie: parterowe, piętrowe a także rekreacyjne. Domy parterowe są świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą uniknąć chodzenia po stopniach i zależy im na dostępie do wszystkich pomieszczeń na jednym poziomie.

Domy z jednym piętrem mają mniejszą strefę zabudowy oraz podzielone są na strefę do spędzania czasu w ciągu dnia na parterze a także na część nocną z pomieszczeniami na poddaszu. Czymś możliwym jest także zamówienie budynków rekreacji indywidualnej, do siedemdziesięciu m2 zabudowania. Nad każdym projektem czuwa kierownik budowy, a obszar działania firmy to przede wszystkim południe Polski.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz