Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Kłopoty z płodnością i potencją u mężczyzn – czy są jakieś przetestowane leki?

Bezpłodność powoli staje się definiowana chorobą społeczną, jaka jest niestety nie łatwa w diagnozowaniu. Większość schorzeń daje symptomy, na przykład zaczerwienie, ból lub opuchliznę, tymczasem niepłodność przebiega bezobjawowo. Rozpoznać ją wolno tylko po przeprowadzeniu szeregu kompleksowych badań, na które zresztą zgłasza się coraz więcej facetów w wieku od dwudziestu do trzydziestu kilku lat. U wielu panów pragnienie bycia ojcem jest niezwykle silne, jednak kiedy przez lata upragnione dziecko bez ustanku nie pojawia się na świecie, wtenczas zaczynamy wyszukiwać pomocy.

Bazowym oraz zwykle egzekwowanym badaniem jest naturalnie badanie nasienia, jakie pozwala już na wstępne ustalenia co do płodności. Niepłodność może być powodowana przez dużo rozmaitego typu elementów, jednakże większość z nas nie zdaje sobie sprawy, co do tego kłopotu może się przyczyniać. Tymczasem może być ona wywoływana nawet przez nieprawidłowy styl życia i częste sięganie po używki. Z reguły jednakże przyczyny bezpłodności są trochę poważniejsze.

Najczęstszymi powodami niemożności zostania ojcem są uszkodzenia jąder oraz zaburzenia jakości plemników bądź potencja – tu pomoże lek tabletki na potencję. Jądra są w stanie zostać uszkodzone zarówno na skutek przebytych chorób, jak i na skutek innych elementów. Świnka, rzeżączka czy żylaki powrózka nasiennego – to tylko kilka przykładów schorzeń, które mogą być podstawą niepłodności. Natomiast zła jakość plemników w większości wypadków utożsamiana jest z niewłaściwym trybem życia, nadużywaniem trunku, zażywaniem środków narkotycznych. W szeregu przypadków do niewystarczająco odpowiedniej jakości plemników przyczyniają się też zażywane lekarstwa (szczególnie te akceptowane regularnie) i wiek powyżej czterdziestu lat.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz