Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Myjnie bezdotykowe zaprojektowane dla klientów prywatnych

Atuty programu partnerskiego Redconst dla właściciela myjni bezdotykowej, ale też dla korzystających wprost ukazują, że marka taka świadczy usługi na faktycznie bardzo wysokim pułapie. Właściciel producent myjni bezdotykowych może liczyć na: zwiększenie lojalności klientów, poprawienie cashflow dzięki środkom przedpłaconym, poszerzoną analizę pod kątem finansów kompletnej inwestycji, natychmiastowe wygenerowanie paragonów dla klientów, wstępną weryfikację z systemem KSeF, przyjazne uzupełnianie kart przez system Przelewy24, proste rozporządzanie konkretnymi akcjami promocyjnymi, a także realizację reklamacji na odległość wraz z weryfikowaniem. Klienci myjni mają z kolei zapewniony przejrzysty program abonamentowy. Jest on w wersji stałej, policzony od myjni i nie zależy od obrotów. Mają także zapewnione zautomatyzowane uzyskanie faktur za wszystkie operacje na myjni.

Wszechstronne rozporządzanie myciem aut we flocie razem z automatycznymi doładowaniami to następny, spory atut, świadczący o tym, że myjnie bezdotykowe Redconst prowadzone są w nowoczesny sposób. Pracownicy myjni mogą korzystać z programu benefitów, jakim jest na przykład 30 dniowy budżet na mycie. Ponad sto dwadzieścia zbudowanych obiektów powstałych dotychczas również przynosi pewność wzorcowej realizacji usługi. Na początku zleceniodawca otrzymuje trzy lata gwarancji razem z wglądem do całego, profesjonalnego zaplecza.

Osoba zarządzająca myjnią otrzyma najlepszą chemię czyszczącą na rynku oraz może spodziewać się usług serwisowych. Redconst jako firma zajmująca się budowaniem nowoczesnych myjni bezdotykowych jest przykładowym z liderów w branży. Eksperci przekonują osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy, że okres zwrotu z inwestycji w myjnię to około 5 lat. Atutem jest również to, że można decydować się na wybór posesji z bazy udostępnionych w firmie lub wydzierżawić własną działkę, jeżeli dysponuje się takim terenem.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz