Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

PROFIXIT: profesjonalny serwis laptopów

PROFIXIT to firma mająca do zaoferowania rzetelną naprawę notebooków. Nie aż tak ważne, czy zgłaszający korzysta z notebooka do zabawy, do nauki, czy do wypełniania obowiązków pracowniczych. Może liczyć na to, iż sprzęt będzie naprawiony w krótkim czasie oraz zgodnie z jego wymaganiami. Dlatego tak sporo osób kieruje się dokładnie tu, bo mają świadomość, że będą obsługiwane bezzwłocznie a także że po awarii nie będzie śladu. Naprawy obejmują laptopy od różnych producentów, na równi w wersji starej, jak i gdy chodzi o wersje nowe. Firma prosperuje w Zielonej Górze, lecz możliwa jest też opcja przesyłki na terenie całej Polski.

Za każdym razem kosztorys naprawy razem z diagnostyką są bezpłatne, co dużo osób ceni szczególnie, ponieważ nie mają potrzeby się o te kwestie obawiać. Zleceniodawcy mogą liczyć na naprawy sprzętu od firm przykładowo do jakich zaliczają się: Lenovo, HP, DELL, Huawei, Acer, ASUS, SONY, Apple, MSI, SAMSUNG, czy Toshiba. Najczęściej serwis laptopów dotyczy: zmiany matrycy, wymiany dysku z przenoszeniem danych, wymiany wentylatora, wymiany gniazda zasilania, zmiany klapy matrycy, wymiany osłony, wymiany baterii, zmiany portu HDMI, wymiany klawiatury, wymiany lub uzupełnienia pamięci RAM, wymiany układu skalującego HDMI, wymiany ramki, wymiany kamery, wymiany procesora, zmiany past termoprzewodzących oraz termopadów, usuwania awarii powiązanych z elektroniką, napraw po zalaniu, bądź zmiany płyty głównej. Ponadto, będąc zdecydowanym na zrobienie użytku ze świadczeń firmy PROFIXIT można oczekiwać na instalację systemu wraz z przenoszeniem istotnych danych z innego laptopa i na czyszczenie notebooka.

Każdorazowo zakres usług jest omówiony w sposób spersonalizowany. Klienci serwisu mogą także oczekiwać na rady branżowe, odnoszące się do tego, w jaki sposób skorzystać ze sprzętu w przyszłości, żeby nie dochodziło do jego ponownego zepsucia. Specjaliści od informatyki będą zajmować się nie tylko naprawą awarii mechanicznych, ale też zrobią przeglądy komputerów przenośnych od rozpoznawalnych wytwórców.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *