Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Skoki spadochronem proponowane przez Strefę Skoków

Skoki spadochronowe oferowane przez Strefę Skoków w tandemie z instruktorem odbywają się w całym kraju. Dobrze będzie sprawdzać, w jakich miejscowościach są proponowane, jakie są szczegóły oraz jaka jest kwota za skok. Jeśli ktoś zdecydowany jest na skok spadochronem, to ma okazję natychmiast doinformować się wszystkiego od pracowników firmy. Najważniejsze wiadomości opublikowane są także na witrynie www.

Spadanie spadochronem to przeżycie nie do porównania z żadnym innego rodzaju i kiedy tylko interesant ma takie marzenie, to musi się decydować. Prędkość przekracza wówczas 200 km na godzinę. Można zobaczyć zapierające oddech w piersiach widoki, jak i odczuć adrenalinę w najczystszej formie. Przede wszystkim zaś jest to idealna zabawa, jakiej na pewno przez długi czas nie da się zapomnieć. Najwyższe kwalifikacje instruktorów to zapewnienie bezpieczeństwa.

Skok w tandemie, to skok, w jakim instruktor będzie skakać razem z pasażerem. W specjalnym spadochronie czasza dostosowana jest do dwóch osób. Pasażer jest natomiast doczepiony do spadochronu za pomocą specjalnej uprzęży mocującej. Skok wykonywany jest z wysokości 3000 do 4000 metrów, zależnie od miejsca, w jakim się odbywa.

Przed otwarciem spadochronu oraz przed tym jak zrealizowany jest skok ze spadochronem zielona góra pasażer jest przeszkolony. Skok potrwa od 35 do pięćdziesięciu pięciu sekund. Spadochron główny otworzy się na wysokości 1700 metrów, a potem ma miejsce szybowanie na otwartej czaszy przez mniej więcej pięć do dziesięciu m. Pasażer ma wtedy okazję do próbowania samodzielnego sterowania przelotu spadochronu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *