Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wiadomości w temacie złej podróży

Wiadomości w temacie bad tripu wskazane są na witrynie w bardzo przystępny sposób a także wyczerpują one zagadnienie w całości. Z tego względu jeśli ktoś chciałby się lepiej zorientować, to ma przekonanie, że to uzyska. Zła podróż to oznaczenie na wywołujące przerażenie albo ciężkie doznania po spożywaniu substancji o działaniu psychoaktywnym. Zwykle przeżycia takie powstają po psychodelikach. Mogą wówczas pojawiać się: urojenia albo stany lękowe różnego stopnia.

Zwykle bad trip pojawia się u spożywających narkotyki, jacy nie mają wiele przygód związanych z konkretną substancją. Jeśli będą mieć zaś osobiście w sobie napięcie emocjonalne powiązane z trudnościami codzienności, to pojawi się znacznie większe prawdopodobieństwo, iż bezpośrednio u nich pojawi się zła podróż. Dodatkowo zjawisko takie może być efektem nieodpowiedniego set and setting, a więc niewłaściwego ukierunkowania o podłożu psychologicznym, niesprzyjających sytuacji bądź złego doświadczenia psychodelicznego. Set w takim wypadku oznacza stan psychiczny, nastrój, rozmyślania oraz plany, a setting to zestaw czynników, jakie dostarczone są przez otoczenie.

Mogą one powstawać tak samo od osób, jak i od miejsc. W związku z tym, nie opłaca się przyjmować substancji psychoaktywnych, gdy nie czujemy się komfortowo w określonym miejscu. Kiedy ktoś zmaga się z jakimś, nawet minimalnym stanem niepokoju, to też musi zastanowić się, czy nie przyjmować narkotyku w innym czasie. Nie opłaca się albowiem ulegać opinii grupy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *