Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

WordPress – najpopularniejsza platforma do prowadzenia blogów

Blogi cieszą się obecnie ogromnym zainteresowaniem. Jak pokazują liczne statystyki, spora część wszystkich stron w internecie ma właśnie taki charakter, a codziennie jest uruchamianych dziesiątki nowych. Z zalet blogów korzystają zarówno prywatne osoby, jak też liczne firmy, które już dawno zauważyły ogromny potencjał tego rozwiązania. A kolejne statystki podają, że najchętniej używaną platformą do tworzenia blogów jest WordPress, jaki zdecydowanie wyprzedza całą pozostałą konkurencję.

Tak naprawdę w zamierzeniach twórców takie było podstawowe przeznaczenie tych narzędzi. Obecnie przy użyciu WordPressa można tworzyć rozmaite serwisy, nawet zaawansowane sklepy internetowe, a jest to możliwe dzięki ogromnej możliwości jego rozbudowy. WordPress to bowiem platforma modułowa, którą da się w dowolny sposób rozbudowywać przy użyciu pluginów i wtyczek.

Tak więc jeśli ktoś potrzebował będzie jakąś funkcjonalność, to albo ją znajdzie wśród już dostępnych rozwiązań, albo bez większych problemów ktoś mu ją zrobi. Sama instalacja takich dodatkowych wtyczek nie jest skomplikowana, ponieważ wszystko można zrobić z poziomu panelu administracyjnego. Tak naprawdę całą konfigurację WordPressa wykonuje się właśnie w taki sposób, co jest ogromnym ułatwieniem dla administratorów. Nie jest wymagana od nich żadna wyspecjalizowana wiedza techniczna, a sam paneljest tak intuicyjny i czytelny, że każdy bez żadnego problemu da sobie z nim radę.

Niskie koszty budowy i zarządzania blogiem to główny powód, czemu zyskał on taką popularność. Platforma WordPress nic nie kosztuje, podobnie jak większość dostępnych w internecie motywów graficznych i dodatków. Sporo jest też rozwiązań komercyjnych, za które trzeba zapłacić jakąś kwotę, ale z reguły jest ona niewielka. Jeśli więc ktoś będzie chciał uruchomić w internecie swój blog, taki jak na przykład https://www.firmadlaopornych.info/, to najlepszą opcją będzie dla niego wykorzystanie do tych celów platformy WordPress.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *